Naše služby

PRÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ

PRÍSTROJOVÁ LYMFODRENÁŽ
 • zoštihľuje
 • odburáva celulitídu
 • proti bolesti kĺbov

 

 1. Pomáha znižovať celulitídu a odstraňuje škodlivé a toxické látky z tela
 2. Výrazne modeluje postavu - ZMENŠUJE OBVOD STEHIEN, SPEVŇUJE BRUŠNÉ SVALY a celkovo detoxikuje organizmus
 3. Napomáha odstraňovaniu opuchov a zápalov
 4. Počas tehotenstva znižuje opuch nôh
 5. Po pôrode spevňuje brušné svalstvo
 6. Úspešne pomáha pri liečbe primárneho a sekundárneho lymfatického opuchu
 7. Odstraňuje dôsledky nesprávneho životného štýlu

 

 

PONUKA SLUŽIEB

MASÁŽE

Klasická a športová masáž

Klasická masáž zbaví strachu a úzkosti, vyvolá pocit pokoja, radosti a sebadôvery, uvoľní energiu zadržovanú vplyvom stresu a prílišného fyzického i psychického vypätia.
Masáž podporuje vyprázdňovanie povrchových žíl, lymfatických ciev, sekréciu potných žliaz, normalizáciu kožného napätia, zlepšuje prekrvenie masírovanej oblasti, vstrebávanie opuchov či výronov, relaxuje (podľa zamerania hmatov), zlepšuje výživu tkaniva a zmierňuje bolesť. Reflexne a zmenou prekrvenia masáž ovplyvňuje aj ďalšie vzdialené orgány a má celkové účinky na organizmus, ktoré môžu byť celkovo upokojujúce alebo povzbudzujúce. Klasická masáž je doplnkovou liečbou tam, kde je nutné uvolniť stuhnuté svaly, ošetriť bolestivé kontraktúry. Napomáha i odbúraniu odpadových látok, urýchľuje liečenie po zraneniach a podporuje zotavenie z chorôb.
Pacienti s ochoreniami chrbtice, predovšetkým krčného alebo bedrového úseku by však mali vhodnosť klasickej masáže konzultovať so svojím lekárom, lebo v niektorých prípadoch je klasická masáž považovaná za nevhodnú až kontraindikovanú.
Športová masáž je špecifický druh klasickej masáže. Tento typ masáže je prevedený vo vyššom tempe a s väčšou intenzitou tlaku i frekvencie jednotlivých ťahov. Vhodná je hlavne po nadmernom zaťažení.

 

 

Lymfatická masáž (lymfodrenáž)

Lymfatická masáž (lymfodrenáž) je jemná masážna technika, pri ktorej miernymi, presne definovanými ťahmi a hmatmi, a jemným tlakom na povrch tela sa aktivujú lymfatické cievy. Táto masáž vďaka zlepšeniu prúdenia miazgy (lymfa) prispieva k odvádzaniu nečistôt z krvi. Lymfatický systém odvádza z tkaniva tekutiny, bielkoviny, cudzorodé a škodlivé látky, a vracia ich do krvi. Tým dochádza k zmenšeniu opuchov a telesného objemu vôbec, ako aj k celkovému prečisteniu organizmu.

Lymfa necirkuluje v tele primárne vďaka činnosti srdca, ale jej plynulý tok zaisťuje tlak svalov pohybového ústrojenstva. Okrem dýchania majú na správnu funkciu lymfatického systému vplyv i pitný režim a drženie tela. Pomocou tejto jemnej techniky je možné telo zbaviť otokov a vyriešiť tak zdravotné problémy, ktorým by klasická športová masáž (športovo-rekondičná) skôr uškodila. Lymfatická masáž posilňuje celkový imunitný systém a v poslednej dobe je populárne najmä jej využitie v boji proti celulitíde, tzn. odstraňovanie celulitídy.

Lymfatická masáž je však o uznávaná liečebná metóda s širšími možnosťami využitia, napríklad:

 • liečenie chronických otokov
 • zmiernenie nepriaznivých následkov po odstránení lymfatických uzlín (tzv. slonia ruka)
 • pomáha pri unavených, ťažkých nohách a kŕčových žilách
 • spevnenie brušného svalstva
 • zlepšenie celkovej kondície
 • výborne pôsobí proti stresu a únave

Terapeut by sa mal zajímať o klientov zdravotný stav, spôsob života a stravovacie návyky. Rovnako by mal klienta najprv zmerať a zvážiť, až následne stanoviť postup a počet masáží, prípadne ďalších procedúr.

 

 

Anticelulitídna masáž + zábal

Anticelulitídna masáž sa používa pri celulitíde, obezite, nadváhe a pri estetickom formovaní postavy. Tento druh masáže je zameraný na dolné končatiny, stehná, lýtka, sedacie svaly a bruško z prvkami jemných a mäkkých techník. Používajú sa princípy a zásady drenáže lymfatického systému.

Výsledok sa môže dostaviť až po absolvovaní desiatich terapií jeden až dvakrát týždenne. Pri terapii je možné použiť aj špeciálne anticelulitídové zábaly a celé sady.

Všetky použité zložky a techniky napomáhajú spaľovať tuky, pôsobia antioxidačne, anticelulitídne. Po viacnásobnom opakovaní to prispieva k spevneniu pokožky a dochádza k viditeľnému zlepšeniu problémových partií.

 

 

Moxovanie

Moxovanie (moxibuscia) vychádza z filozofie tradičnej čínskej medicíny a patrí z pohľadu pacienta k najpríjemnejším terapeutickým metódam. Je jednoducho aplikovateľné aj pre laikov a úplne bezbolestné. Ide v podstate o prehrievanie akupunktúrnych bodov alebo určitých miest na tele moxovacími cigarami, kužeľami, horúcou ihlou a pod. Najrozšírenejšie a najdostupnejšie je používanie moxovacích cigár. Moxovanie je súčasťou tradičnej čínskej medicíny, ktorá k chorobám pristupuje na základe celostného prístupu, kedy sa sálavým hlboko prehrievajúcim teplom uvoľňujú akupunktúrne dráhy a aktivujú sa akupunktúrne body, čím sa znova nastoľuje rovnováha toku vitálnej energie čchi a v dôsledku toho aj samoliečiaca schopnosť tela.

Moxa je sušený list byliny artemisia vulgaris (palina obyčajná). Vôňa horiacej moxy u väčšiny ľudí navodzuje pocit uvoľnenia. Palina obyčajná má povesť bylinky, ktorá chráni pred zlom a často sa pridáva ako náplň do bylinkových vankúšov. Upravené uhlíkové moxy málo dymia a nezanechávajú pach. Cieľom moxovania je odstránenie bolesti, chladu a vlhkosti, uvoľnenie a celková podpora funkcie organizmu. Z energetického pohľadu ide o doplňovaciu metódu. Využíva sa hlavne na zahriatie oblastí s energetickým nedostatkom. V dnešnej dobe je u väčšiny ľudí v energetickom nedostatku oblasť obličiek a spodnej panvy. Tu sa moxa uplatňuje ako veľmi vhodný prostriedok k doplneniu energie. Moxovanie zvyšuje počet erytrocytov, leukocytov, endorfínov, má antihistamínové pôsobenie a tlmí zápaly. Hlavnou oblasťou použitia sú predovšetkým stavy vyčerpanosti, chronické ochorenia dýchacích ciest, poruchy trávenia, gynekologické problémy, poruchy močových orgánov, neplodnosť, bolesti v krížoch, ochorenia kĺbov, reumatické bolesti, pocity chladu v tele, depresie atď. V podstate ide o choroby a bolesti zapríčinené chladom, vlhkom, prievanom a zmenami ročných období. Moxovanie má tiež významný imunostimulačný efekt.

Pri moxovaní sa zapálená moxa môže striedavo približovať k vybranému bodu na vzdialenosť 2-3 cm, pričom oddialenie sa uskutoční vo chvíli, keď bude teplo pre klienta príliš silné. Pri oddialení sa miesto chladí priložením druhej ruky. Tento spôsob sa nazýva „vtáčie zobanie". Iný postup je priblíženie moxy nad konkrétny bod a jej držanie nad bodom po dobu niekoľkých minút. Prípadne sa moxou pomaly pohybuje v kruhovom smere. Pri moxovaní ide síce o teplo, ale veľkú úlohu zohráva aj vibrácia horiacej byliny. Preto nahradiť moxu bežnou tabakovou cigaretou neprinesie kladný, ale v tomto prípade veľmi negatívny výsledok. Moxovať se doporučuje 1-2x týždenne, pri silnej vyčerpanosti aj častejšie.

Kontraindikácie sú: kŕčové žíly, horúčka, menštruácia, akútne stavy a zápalové stavy. Nemoxuje sa tvár, tehotné ženy v krížovej oblasti a v podbrušku, osoby pod vplyvom omamných látok.

 

 

SU-JOK  -  univerzálna bezlieková terapia

 

SU–JOK (sudžok) je univerzálna diagnostická a bezlieková terapia na zmierňovanie bolesti, zlepšenie akútnych a chronických stavov, podporu psychiky.

 

Odporúča sa:

 • pri bolestiach hlavy z rôznych príčin,
 • pri tráviacich problémoch, hemoroidoch,
 • pri chronickej, alebo akútnej nádche,
 • pri svalovom napätí, pohybových problémoch,
 • pri úrazoch,
 • na regeneráciu tela a mysle,
 • na terapiu kĺbov, chrbtice, vnútorných orgánov
 • pri psychickej nerovnováhe

 

Terapia je vysoko efektívny doplnok k masáži, najmä k reflexnej, k iným alternatívnym terapiám alebo ku klasickej medikamentóznej liečbe. Su-jok je kórejský výraz pre ruku a nohu a predstavuje učenie východnej medicíny, ktoré rozpracoval juhokórejský vedec, profesor Park Jae Woo. Su-jok metóda spočíva v pôsobení na ruky a chodidlá v miestach vysoko aktívnych bodov, ktoré sú prepojené s konkrétnym orgánom alebo časťou tela. Ak nastane v organizme problém, z príslušnej oblasti sa “vysiela” signál k určitým bodom na rukách a nohách. Body sú veľmi citlivé pri stlačení. Su-jok metódou sa pomocou stimulácie zodpovedajúcich bodov vysiela liečebná elektromagnetická vlna do konkrétnej oblasti v organizme. Na dosiahnutie tohto účinku sa pri terapii využíva:

 • Akupresúra– tlak na citlivé miesta
 • Moxovanie – prehrievanie bodov pri vysokej teplote
 • Masáž – viacerých bodov naraz pomocou prstienkov, valčekov a podobne

 

Kontraindikácie:

 • pri plesňových, alebo iných kožných ochorenia nechtov, chodidiel, alebo rúk.
 • infekčné a horúčkovité ochorenie,
 • tehotenstvo
 • hystéria
 • pod vplyvom alkoholu a drog

 

 

Masáž s horúcimi kameňmi

Masáž lávovými kameňmi je starobylá technika známa už dávno pred naším letopočtom, používali ju v starej Číne i Indii na odstraňovanie bolesti a akupresúru. Lávové kamene sa vyznačujú úžasnou schopnosťou absorpcie a odovzdávania tepla, využívajúc studené alebo vodou zohriate kamene na aplikáciu tlaku a zohriatie organizmu. Terapeut môže takisto využiť aj kamene natreté olejom. Lávové kamene majú mimoriadne silné energetické vibrácie, ktoré spolu s teplom dokážu odstrániť bloky dôležitých bodov na meridiánoch (energetických dráhach) a rozprúdia energiu v tele.

Masáž lávovými kameňmi harmonizuje ľudské telo a má nasledovné účinky:

 • liečebné účinky - odstraňuje bolesť, zlepšuje cirkuláciu krvi, pomáha eliminovať bolesť vo svaloch, uvoľňuje svalové spazmy, zásobuje tkanivá výživnými látkami a zmenšuje opuchy a zápaly po poraneniach
 • estetické účinky - zlepšuje tonizáciu svalstva tváre, dekoltu, poprsia a pôsobí proti celulitíde, napomáha detoxikácii tela, k stimulácii krvného obehu a lymfy
 • psychické účinky - pôsobí antistresovo, odoberá negatívnu energiu a rozprúdi energetický tok organizmu

Lávové kamene bývajú tmavošedé až čierne, majú hladký povrch a teda ľahko kĺžu po pokožke. Lávové kamene sa ukladajú pozdĺž pacientovho chrbta, čím uvoľňujú naakumulované teplo, ktoré potom preniká hlboko do svalov. Tým uvoľňujú napätie a pozitívne pôsobia na:

 • pokožku, podkožie a svalové vlákna
 • výrazné prekrvenie cie a zlepšenie cirkulácie a okysličenie krvi
 • urýchlenie metabolizmu tkanív a detoxikáciu tela
 • lymfatický systém
 • relaxáciu svalstva spojenú s ústupom bolesti

 

 

Rašelinový zábal

Rašelina je podávaná v polopriepustných membránových vreckách. Z vonkajšej nepriepustnej strany sa na rašelinové vrecko priloží zohriaty parafínový nosič tepla, ktorý rašelinu postupne prehrieva až na požadovanú teplotu 44°C. Potom sa zákazník prikryje a relaxuje pri príjemnej relaxačnej hudbe. Zábal zlepšuje prekrvenie, činnosť svalstva, kĺbov a posilňuje imunitu. V balneoterapii majú rašelinové zábaly svoje miesto. Ich prospešnosť je preverená generáciami. Rašelina je zložená z viac ako stoviek rastlín, rastúcich v plodnej pôde. Obsahuje veľké množstvo živín, prírodných stopových prvkov, minerály a látky, ktoré sa ľahko vstrebávajú cez ľudskú pokožku. Rašelina je bohatá na organické látky, najmä na kyselinu huminovú, triesloviny, vosky a enzýmy. Rašelinový zábal má fantastický pozitívny vplyv na celý organizmus.

 

 

Vákuová masáž - bankovanie

Bankovanie je účinná masážna a liečebná technika, pri ktorej dochádza k intenzívnemu prekrveniu masírovanej časti. Nahriata banka sa priloží k pokožke, čím sa vytvorí podtlak. Podtlakom vsaje banka do seba časť kože aj s podkožím. Červené krvinky preniknú do priestoru, malý výron krvi aj lymfy zvýši cirkuláiu krvi a prívod kyslíku do okolia. Nastane reakcia organizmu a aktivácia životných procesov nielen priamo na mieste prisatia banky a v priamom okolí, ale aj na zodpovedajúcom vnútornom orgáne.
Vplyvom nesprávneho držania tela, chôdze, sedenia, ale i po úraze alebo napríklad po pôrode sa môže v svale na určitom mieste vytvoriť tzv. gelosa, ktorá po určitom čase začne ovplyvňovať aj orgán, v ktorého zóne sa nachádza. Platí to aj naopak, teda ak má klient chorý niektorý vnútorný orgán, na príslušnom mieste na chrbte alebo pri zodpovedajúcom stavci sa objaví po čase bolestivá spazma alebo iná zmena. Pomocou tejto metódy je možné tieto problémy odstrániť.

Bankovať sa nesmú pacienti s hemofíliou, krehkými cievami, tehotné ženy, ženy so silnou menštruáciou, pacienti s leukémiou a nádorovými ochoreniami, vysokou horúčkou, veľmi vysokým tlakom a podobne.

Pri tejto technike dochádza k popraskaniu drobných cievok, čo krátkobo zanechána na pokožke okrúhle stopy, charakteristické pre túto masáž.

 

 

Medová masáž

Medová masáž je pôvodom stará ruská technika, využívajúca priľnavosť medu nanášaného priamo na pokožku klienta na intenzívnu prácu s podkožím. Najskôr sa z hĺbky telesných tkanív vysajú usadeniny a jedy a po tejto očiste organizmu sa dodajú účinné látky z medu. Špeciálnymi pohybmi rúk „vysávame" staré toxíny a usadeniny z hĺbky tkaniva a kĺbov. Týmto spôsobom sa očisťujú aj vnútorné orgány klienta.
Výhodou tejto masáže je spojenie dotykovej terapie, cieleného silného prekrvenia a vynikajúcich účinkov medu pre detoxikáciu organizmu.

Metóda masáže medom je vhodná pri tzv. civilizačných chorobách a ich prevencií, ako sú (mimo iných):

 • onkologické ochorenia
 • alergie (okrem alergie na med)
 • reumatické ochorenia svalov a kĺbov
 • artróza
 • chronické problémy s dýchacími cestami a tráviacimi ťažkosťami
 • chronický únavový syndróm
 • oruchy spánku
 • regenerácia po ťažkých chorobách, nervových poruchách, ženských problémoch, plesňových infekcií atď.
 • poruchách potencie a neplodnosti, a mnohých iných
 • Medová masáž nie je vhodná pri nasledovných príznakoch, resp. diagnózach
 • aplikácia na miesto s otvorenou ranou alebo pri poškodenej pokožke (napr. ekzém) a pri krvácaní v tele (vredy a pod.)
 • nádory (kvôli možnému šíreniu metastáz)
 • glaukóm (vysoký očný tlak)
 • trombóza
 • akútne infekčné ochorenia, a pod.

 

 

Bylinková masáž

Bylinková masáž pochádza z Thajska. Teoretickým základom tejto masáže je náuka o energetických čakrách, ktoré prechádzajú ľudským telom a kontinuálne v nich prúdi energia.

Podstata spočíva v prikladaní mešcov-gulí naplnených špeciálnou zmesou aromatických bylín a olejov na telo. Bylinkové gule sa naparujú a prikladajú na pokožku pozdĺž meridiánov, čím sa uvoľňujú aktívne látky z gúľ. Masáž tlakových bodov odstraňuje blokády, obnovuje zdravie a psychickú pohodu, pomáha pri bolestiach hlavy, migrénach, upokojuje nervový systém. Thajská masáž bylinkovými guľami, na rozdiel od tradičnej thajskej masáže, spočíva v aromaterapii a masírovaní stuhnutého svalstva teplými masážnymi guľami.

Účinky masáže: 

 • antioxidačné účinky
 • uvoľnenie blokov
 • pomoc pri bolestiach hlavy
 • harmonizuje telo

 

 

 

Kavitácia pokročilejšia forma liposukcie

 

Kavitácia pokročilejšia forma liposukcie
Pre niektoré z nás je to iba rozmar, iné sa potrebujú dostať po pôrode rýchlo do pôvodnej kondície z iných, dôležitejších dôvodov. Či už je to tak alebo onak, okrem cvičenia si v poslednom čase veľmi rady zjednodušujú chudnutie aj pomocnými estetickými zákrokmi. Nemusí ísť pritom výlučne len o bolestivejšiu a na financie náročnejšiu liposukciu.
Bez jaziev
Metód na podporu chudnutia je už veľmi veľa. Je preto len na vás, ktorú z nich si zvolíte a čo z predostretých pozitív vás najviac zaujme. Relatívnou novinkou na Slovensku je kavitácia. Ide o pokročilejšiu formu liposukcie, pri ktorej sa nemusíte obávať žiadneho úkonu pod narkózou a taktiež ani žiadneho výpadku z domácnosti či práce. „Kavitačná terapia je bezbolestná, bez chirurgického zákroku a s tým aj bez rekonvalescencie.
Je bezpečná a rýchla voľba pre liposukciu a efektívnu redukciu celulitídy oproti invazívnej liposukcii. Vykonáva sa bez anestézie a jaziev. Po zákroku sa klient môže vratit ku každodenym činnostiam. A kedže ide o finančne náročnejšiu záležitosť, určite vás poteší jej úspech, ktorý sa znásobí, ak ho podporíte vlastným úsilím. Jedna procedúra stojí v závislosti od firmy okolo 100 €. V Brezne budu uvadzacie ceny o a 1 zakrok bude okolo 40 €. Podľa stavu celulitídy či tukovej oblasti je potrebných 3 až 6 zákrokov. Budu  v ponuke  cenovo výhodnejšie balíčky. Keďže však ide o rozbíjanie tukových buniek, ide už o stály efekt, takže investícia sa určite vyplatí.
Úbytok až do 7 cm
Poďme sa teraz pozrieť, čo vás bude čakať po príchode do salónu. Tento spôsob chudnutia sa totiž nemusí vykonávať na špecializovaných estetických klinikách. Ide o odstránenie tukových buniek pomocou ultrazvukovej metódy. Tie pod tlakom prasknú a postupne sa vyplavujú lymfatickým systémom. Nemusíte sa teda obávať žiadnych skalpelov a ide o takpovediac oddychovú záležitosť. Personál vás na úvod vždy najprv zoznámi s priebehom celej procedúry. Následne budete diskutovať o možných kontraindikáciách. Ak poznáte dobre svoje zdravie, nie je potrebné ani vyjadrenie lekára, o vašich chorobách.

 

 

Zoštíhľovací zábal body wrap

 

MILÉ DÁMY, čaká na vás extra príležitosť a vy sa trápite s myšlienkou, ako okamžite zoštíhlieť, teda stratiť „zopár“ centimetrov? Nevešajte hlavu, máme pre vás riešenie! Telové zábaly s PRESTIGE body wrap krémom a jeho okamžité výsledky: „Garantovanú stratu v centimetroch na objeme od 12 do 30 cm!“ 
Znie to neuveriteľne! No výsledky sú preukázané vo svete už vyše 30 rokov, kde sa stali tieto zábaly tak bežné, ako návšteva v soláriu, alebo u kaderníka. Že toto ošetrenie sa stalo hitom nielen u zákazníkov, ale aj u profesionálov, potvrdzuje cca 3000 prevádzok po celej  Európe. 

Radíme kúru od 6 do 10 zábalov, ale aj viac a to v závislosti od požadovanej straty objemu. Po kúre stačí 1 zábal mesačne pre udržiavanie výsledkov. 
  
Prestige body wrap krém je telový zábal. Vykonáva sa tak, že na telo sa nanesie špeciálny krém Prestige body wrap a potom sa telo obalí špeciálnou fóliou. Takto pripravený klient si ľahne a pod teplou prikrývkou relaxuje 1 hodinku, pričom môže stratiť až niekoľko centimetrov na páse, bruchu, ramenách, bokoch, stehnách a lýtkach. Strata na obvodu minimálne od 12 do 30 cm je garantovaná! (Táto strata centimetrov neznamená stratu na hmotnosti).    

Ako funguje? 
Fólia zabraňuje prílišnému poteniu, ktoré by malo za následok stratu minerálnych látok a stopových prvkov . Okrem toho, fólia umožňuje krému pôsobiť do hľbky. Krém preniká do tukových buniek a odstraňuje všetko nadbytočné, čím sa tukové bunky zmršťujú – zmenšujú svoj objem. A to je dôvod, prečo je tam značná strata centimetrov, ale bez výraznejšej straty na hmotnosti.

Pre koho je vhodný? 
Pre veľmi zaneprázdnených ľudí, ktorí dbajú na svoju kondíciu, no nemajú čas navštevovať fitnescentrá.  
Aj pre Mužov (bez rozdielu veku). Muži, nehanbite sa za to, že chcete byť štíhlejší aj vy! 

S Prestige body wrap môžete zoštíhlieť vo vami vybraných partiách, napr. brucho, boky, stehná, (čo zn., že v prsiach nie). Vhodný na stiahnutie bruška po pôrode (neodporúča sa pre dojčiace ženy), na spevnenie koži po liposukcii, čiastočne redukuje celulitídu. 

Podporný prostriedok na „odštartovanie kúry na chudnutie“ 
Veľa ľudí s nadváhou, ktorí zahájili diétu na schudnutie, začínajú strácať pevnú vôľu ak nevidia očakávané výsledky... pre nich je body wrap skutočne veľmi silnou motiváciou pokračovať v redukčnej diéte! 

PRESTIGE body wrap je skutočný kráľ na trhu!!

Ďalšie pozitívne z krému BODY WRAP:

 • Cielené zoštíhlenie vybratých partií ( to zn., že nemusíte „chudnúť“ , tam kde nechcete ...)
 • Vyhladzuje celulitídu
 • Pokožku 
 • Zjemňuje rozšírené žilky
 • Odstraňuje „ťažké nohy“ u ľudí s kŕčovými žilami 
 • Zjemňuje a zvlačňuje pokožku
 • Poskytuje relax pre organizmus

Čo negatívne ovlyvňuje výsledky: 

 • Prílišné teplo v miestnosti, kde klient leží – relaxuje v dôsledku čoho sa veľmi potí.
 • Problémy so štítnou žľazou (nemusia sa dostaviť výsledky)
 • V období prechodu (nemusia sa dostaviť výsledky, je to ale veľmi individuálne)
 • Tesne pred a po menštruácii (tiež veľmi individuálne )
 • Stres klienta
 • Po depilácii tela (pokožka musí byť pokojná)
 • Po plávaní v bazéne je nutné osprchovať sa
 • Neodporúča sa do 24 hod po zábale opaľovať ani sa natrieť opaľovacím krémom
 • Krém BODYWRAP sa aplikuje na čistú pokožku (bez telového mlieka)
 • Ak si klient spraví peeling pred zábalom, koža musí byť kľudná, bez začervenania
 • Tehotne a dojčiace ženy v žiadnom prípade nesmú absolvovať takíto zábal