Kavitácia pokročilejšia forma liposukcie

Kavitácia pokročilejšia forma liposukcie

 

Kavitácia pokročilejšia forma liposukcie
Pre niektoré z nás je to iba rozmar, iné sa potrebujú dostať po pôrode rýchlo do pôvodnej kondície z iných, dôležitejších dôvodov. Či už je to tak alebo onak, okrem cvičenia si v poslednom čase veľmi rady zjednodušujú chudnutie aj pomocnými estetickými zákrokmi. Nemusí ísť pritom výlučne len o bolestivejšiu a na financie náročnejšiu liposukciu.
Bez jaziev
Metód na podporu chudnutia je už veľmi veľa. Je preto len na vás, ktorú z nich si zvolíte a čo z predostretých pozitív vás najviac zaujme. Relatívnou novinkou na Slovensku je kavitácia. Ide o pokročilejšiu formu liposukcie, pri ktorej sa nemusíte obávať žiadneho úkonu pod narkózou a taktiež ani žiadneho výpadku z domácnosti či práce. „Kavitačná terapia je bezbolestná, bez chirurgického zákroku a s tým aj bez rekonvalescencie.
Je bezpečná a rýchla voľba pre liposukciu a efektívnu redukciu celulitídy oproti invazívnej liposukcii. Vykonáva sa bez anestézie a jaziev. Po zákroku sa klient môže vratit ku každodenym činnostiam. A kedže ide o finančne náročnejšiu záležitosť, určite vás poteší jej úspech, ktorý sa znásobí, ak ho podporíte vlastným úsilím. Jedna procedúra stojí v závislosti od firmy okolo 100 €. V Brezne budu uvadzacie ceny o a 1 zakrok bude okolo 40 €. Podľa stavu celulitídy či tukovej oblasti je potrebných 3 až 6 zákrokov. Budu  v ponuke  cenovo výhodnejšie balíčky. Keďže však ide o rozbíjanie tukových buniek, ide už o stály efekt, takže investícia sa určite vyplatí.
Úbytok až do 7 cm
Poďme sa teraz pozrieť, čo vás bude čakať po príchode do salónu. Tento spôsob chudnutia sa totiž nemusí vykonávať na špecializovaných estetických klinikách. Ide o odstránenie tukových buniek pomocou ultrazvukovej metódy. Tie pod tlakom prasknú a postupne sa vyplavujú lymfatickým systémom. Nemusíte sa teda obávať žiadnych skalpelov a ide o takpovediac oddychovú záležitosť. Personál vás na úvod vždy najprv zoznámi s priebehom celej procedúry. Následne budete diskutovať o možných kontraindikáciách. Ak poznáte dobre svoje zdravie, nie je potrebné ani vyjadrenie lekára, o vašich chorobách.